Головна » 2012 » Квітень » 2 » У Волинському краєзнавчому музеї діти зустрічали птахів.
У Волинському краєзнавчому музеї діти зустрічали птахів.
   У відділі природи Волинського краєзнавчого музею відбулась екологічна година „Птахи прилетіли!”, приурочена до Міжнародного дня птахів, що відмічається 1 квітня.
   Весною, із першими теплими і лагідними променями сонечка, повертаються з   теплих  країв  на рідну землю птахи. Після тривалої відсутності першими у нашому весняному небі з’являються шпаки. Зазвичай, це відбувається у кінці лютого, але, якщо весна затримується, то трішки пізніше – на початку березня. На початку березня прилітають жайворонки, чибіси, вальдшнепи, сиві дятли. У кінці березня повертаються дрозди, сірі чаплі, журавлі, зяблики, горобинники. На початку квітня можна спостерігати приліт білих лелек, гусей, лисух, лунів, сорокопудів. Наприкінці квітня у нашому небі з’являються ластівочки, зозулі, горлиці. Останніми (у першій половині травня) прилітають солов’ї, іволги, сиворакші.
   Учасники заходу – вихованці дитячого садочка №17 м.Луцька, познайомились із перелітними птахами волинського краю; послухали народні казки, легенди, повір’я про лелеку, журавля, жайворонка, зозулю, лебедя; вчилися відтворювати форму польоту птахів: журавлиний „ключ”, „дугу” гусей та „стрічку” перельоту качок, „сіткоподібну” зграю дрібних птахів.
   Діти підготували вірші та пісні про птахів.
   На пам’ять про цей захід учасникам були подаровані орігамі журавликів.

Фото Л.Максимова.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 750 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0