Головна » 2012 » Квітень » 19 » У Волинському краєзнавчому музеї відбувся круглий стіл до Дня пам'яток історії та культури.
19 квітня 2012 року у Волинському краєзнавчому музеї відбувся круглий стіл до Дня пам'яток історії та культури, якій зібрав представників влади, науковців, музейних працівників, краєзнавців, археологів, архітекторів, представників туристичної галузі.
З привітальним словом до присутніх звернувся заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Олександр Іванович Курилюк. У своєму виступі він підкреслив, що на Волині цьогоріч, як ніколи, держава виділила на відновлення пам'яток 15 мільйонів гривень. Зокрема, за 6 мільйонів з них запланово провести ремонтно-реставраційні роботи на пам'ятці археології національного значення – земляних валах городища X-XIV ст. у м.Володимирі-Волинському. Олександр Іванович відповів також на чисельні запитання присутніх стосовно багатьох проблем охорони, збереження і популяризації пам'яток Волині. У ході дискусій запропоновано було хоча б раз у рік випускати популяризаторський документальний фільм про пам'ятки краю.
У рамках круглого столу відбулася і презентація книжки Григорія Олександровича Гуртового "Білосток з найдавніших часів. Краєзнавчі нариси", що побачила світ у видавництві ДП "Волинські старожитності". Григорій Олександрович пригадав, що задум створити книжку не народився спонтанно: ще тридцять років тому ним були складені довідки по всім селах Луцького району. З часом ці довідки переросли у краєзнавчі публікації, а деякі, як про Торчин, Городок, Білосток – у книжки.
Під час засідання також були відзначені Подяками управління культури і туризму Волинської державної адміністрації пам'яткознавці Волині.

Прес-центр ДП "Волинські старожитності"
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 504 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0