Головна » 2012 » Листопад » 19 » У Волинському краєзнавчому музеї відбувся концерт з нагоди створення в Луцьку нової польської організації „Кресові Барви”.
19 листопада 2012 року у Волинському краєзнавчому музеї відбувся концерт з нагоди створення в Луцьку нової польської організації „Кресові Барви”. Товариство об’єднує волинських митців польського походження (на сьогодні приблизно 50 чоловік). Серед членів організації є, зокрема, актори Волинського обласного музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка, викладачі музичних шкіл. Організація співпрацює з Інститутом мистецтв Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Товариство очолює пан Георгій Ролінгер, колишній голова Товариства польської культури імені Еви Фелінської.
Фото Л.Максимова

Джерело: сайт Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку, 27.11.2012
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 588 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2