Головна » 2012 » Липень » 13 » У Волинському краєзнавчому музеї відбувся концерт камерної музики з циклу „Музичні зустрічі у музеї”.
13 липня 2012 року у конференц-залі Волинського краєзнавчого музею відбувся концерт камерної музики з циклу „Музичні зустрічі у музеї”. Виконавці – лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів Петро Тітяєв (скрипка), Роман Левчук (скрипка), Анна Колотиліна (альт).
Усі троє музикантів розпочали свої студії гри на скрипці у стінах Луцької дитячої музичної школи №1 імені Фредеріка Шопена, у класі Валентини Степанівни Грисюк (викладач скрипки, нині – директор закладу). Згодом разом навчались у Львівській спеціальній музичній школі імені Соломії Крушельницької та Львівській Національній Музичній академії імені Миколи Лисенка.
Петро Тітяєв (скрипка) з 2006 року є учасником струнного квартету „Фенікс” (м. Львів), а також концертмейстером молодіжного симфонічного оркестру „INSO-Львів”. Гастролював у Польщі, Німеччині, Австрії, Швейцарії, Іспанії, Греції, США.
Роман Левчук (скрипка) нині – артист Волинського академічного оркестру „Кантабіле” (керівник – народний артист України Товій Рівець). Гастролював у Швейцарії, Австрії, Німеччині, Словаччині, Польщі.
Анна Колотиліна (альт) у 2011 році закінчила навчання в Академії Менухіна (Женева, Швейцарія). Нині студіює у Міжнародній Академії Колбурна (Лос-Анджелес, США). Гастролювала в Італії, Іспанії, Португалії, Швейцарії, Словаччині, Німеччині.
Ідея об’єднатись у творче тріо – своєрідний експромт. Власне, саме в такий спосіб молоді талановиті музиканти відзначають своє спільне перебування на теренах рідної Волині.
У програмі концерту прозвучали твори В.А. Моцарта (Дует для скрипки та альта соль мажор KV 423), С.Танєєва (Andante (тріо для двох скрипок і альта) op. 21) і А.Дворжака (Терцет op. 74).

Фото Л.Максимова тут.
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 701 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0