Головна » 2012 » Лютий » 16 » У Волинському краєзнавчому музеї відбулося підбиття підсумків та нагородження переможців обласного конкурсу „Різдвяні обереги”.
16 лютого 2012 року у Волинському краєзнавчому музеї відбулося підбиття підсумків та нагородження переможців Восьмого обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики „Різдвяні обереги”, організованого Волинським краєзнавчим музеєм та управлінням культури і туризму Волинської облдержадміністрації.
На конкурс подано 54 авторських і колективних роботи. Всі вони оформлені у виставку з якою, впродовж січня-лютого 2012 року, ознайомилися відвідувачі музею.
Цього року активну участь в конкурсі взяли вихованці Берестечківського будинку школяра, зразкової студії „Житечко” Купичівської ЗОШ Турійського району, Луцького районного будинку школяра, Палацу учнівської молоді м. Луцька, Нововолинської школи мистецтв.
Журі конкурсу відзначило високу майстерність авторів, творчий підхід, поєднання традиційних атрибутів з новими техніками і матеріалами.
Переможцями Восьмого обласного конкурсу „Різдвяні обереги” стали:
І місце:
– Чонка Інна, керівник гуртка „Соломинка” Палацу учнівської молоді м.Луцька, за оригінальність та високу майстерність у створенні різдвяних ангелів із соломки.

ІІ місце:
– Булюк Марія, викладач Нововолинської школи мистецтв, за творчий підхід та високий рівень виконання оберегу „Коза”;

– Колектив учнів 2-го класу Нововолинської школи мистецтв, за створення оригінального вертепу-аплікації „Дозвольте заколядувати”.

ІІІ місце:
– Щебет Катерина, вихованка гуртка „Умілі ручки” Палацу учнівської молоді м.Луцька, за майстерне виконання традиційної різдвяної зірки;

– Яцюк Юлія, вихованка гуртка „Народні вироби з соломки” Локачинського районного будинку школяра, за оригінальне створення вертепної шопки із соломки „Над вертепом звізда ясна…”;

– Денисюк Валентина, методист Шацького районного будинку культури, за творчий підхід та майстерність виконання аплікацій „Різдво Ісуса Христа”, „Колядники - щедрувальники”;

– Учні Нововолинської школи мистецтв, за високий рівень виконання масок ряджених.

На святі було вручено переможцям дипломи, подяки, цінні подарунки. Конкурсні роботи можна було оглянути на підготовленій працівниками відділу етнографії музею виставці. Віднині вони поповнять фондові колекції музею.

Фото Л.Максимова.
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1025 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0