Головна » 2012 » Грудень » 2 » У Волинському краєзнавчому музеї відбулася відкрита лекція відомого спеціаліста у сфері збереження та дослідження археологічного текстилю.
2 грудня 2012 року у Волинському краєзнавчому музею відбулася відкрита лекція завідуючої реставраційної майстерні Музею археології та етнографії Слобідської України (м. Харків) відомого спеціаліста у сфері збереження та дослідження археологічного текстилю Тетяни Миколаївни Крупи про розвиток харківського коцарства та питання консервації, зберігання та збереження історичних та етнографічних тканин у фондових приміщеннях музеїв.
Захід відвідали волинські етнографи, музейщики, викладачі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, краєзнавці.

Джерело: прес-центр ДП „Волинські старожитності”
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 476 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1