Головна » 2012 » Травень » 30 » У Волинському краєзнавчому музеї відбулась екологічна година до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища.
17:38
У Волинському краєзнавчому музеї відбулась екологічна година до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища.
У Волинському краєзнавчому музеї відбулась екологічна година до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища.
   30 травня 2012 року у Волинському краєзнавчому музеї відбулась екологічна година, приурочена Всесвітньому дню охорони навколишнього середовища, який 5 червня відмічається  у багатьох країнах світу для того, щоб привернути увагу світової громадськості  до проблем довкілля.      Ще у 1972 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 5 червня Всесвітнім днем охорони навколишнього середовища, який буде проводитись з метою поглиблення суспільного усвідомлення необхідності зберігати і покращувати довкілля. Приводом до цього послужило звернення, що надійшло 11 травня 1971 року генеральному секретареві ООН. Звернення підписали 2200 діячів науки й культури з 23 країн світу. Вони попереджали людство про безпрецедентну небезпеку, що загрожує йому у зв'язку із забрудненням навколишнього середовища. „Або ми покінчимо із забрудненням, або воно покінчить із нами”, – так було поставлене питання в цьому зверненні. Сьогодні екологічні проблеми входять до переліку найактуальніших і визначають рівень благополуччя як всієї світової цивілізації, так і кожної країни зокрема.  
   Екологічну годину, складовою частиною якої була виставка фотографій та екологічних плакатів і демонстрація фільму, провела старший науковий співробітник відділу природи Волинського краєзнавчого музею Оксана Гаврилюк.  

Фото Л.Максимова.
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 859 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]