Головна » 2012 » Квітень » 17 » У Волинському краєзнавчому музеї відбудеться круглий стіл до Дня пам'яток історії та культури.
   Управління культури і туризму Волинської обласної державної адміністрації, Волинський краєзнавчий музей до Всесвітнього Дня охорони пам'яток історії та культури проводять круглий стіл. Під час проведення засідання відбудеться презентація нового видання ДП "Волинські старожитності" – книги Григорія Гуртового "Білосток з найдавніших часів. Краєзнавчі нариси". У книзі на основі археологічних, архівних, історичних джерел, переказів і спогадів висвітлено історію села Білосток Луцького району.

Запрошуємо всіх зацікавлених 19 квітня на 14.00 год. за адресою: м.Луцьк, вул. Шопена, 20.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 552 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0