Головна » 2012 » Вересень » 7 » У Волинському краєзнавчому музеї презентували видання „Археологічні дослідження в Україні-2011”.
15:10
У Волинському краєзнавчому музеї презентували видання „Археологічні дослідження в Україні-2011”.
У Волинському краєзнавчому музеї презентували видання „Археологічні дослідження в Україні-2011”.
7 вересня 2012 року у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбулася презентація  книги «Археологічні дослідження в Україні-2011» – щорічного видання Польового комітету Інституту археології НАН України. Воно містить інформаційні повідомлення про роботу археологічних експедицій поточного польового сезону. Видання про дослідження 2011 року вперше структуровано за адміністративно-територіальним поділом України на зразок радянського «Археологические открытия», включає більше 250 повідомлень про археологічні дослідження на теренах України. Видання багато ілюстроване, за обсягом майже 500 сторінок. На обкладинці оформлене авторською світлиною Віктора Чухрая «Луцький замок з висоти пташиного лету».
Під час презентації з аналізом досліджень на пам’ятках в Луцькому мікрорегіоні, княжих містах Володимирі-Волинському, Луцьку, Пересопниці та на території Локачинського району Волинської областівиступили автори «волинського» та «рівненського» розділу  видання: Олексій Златогорський, Сергій Панишко, Віктор Баюк, Михайло Вашета, Борис Ліщук.
Видання «Археологічні дослідження в Україні-2011» стане в нагоді науковцям, студентам і всім, хто стежить за розвитком сучасної української археологічної науки. Найближчим часом його електронний варіант буде розміщений у вільному доступі на сторінках сайту ДП «Волинські старожитності».
 
Фото Л.Максимова.
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 658 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]