Головна » 2012 » Грудень » 27 » У Волинському краєзнавчому музеї гостини Зимоньки-Зими.
У Волинському краєзнавчому музеї гостини Зимоньки-Зими.
Напередодні різдвяно-новорічних свят у відділі природи Волинського краєзнавчого музею проводились екскурсії-казки „Гостина у Зимоньки-Зими” із циклу „Чарівні пори року” для учнів молодших класів шкіл міста Луцька.
Діти здійснили захоплюючу подорож залами музею із казковою гостею – Зимою, познайомились із життям природи у холодну пору року, дізнались чимало цікавого про зимівлю тварин і про те, як люди допомагають звірям і птахам вижити в голодний і холодний період. Юні екскурсанти взяли участь у пізнавальних іграх „Що у дерева є завжди?” і „Навіщо взимку сніг?”.
Біля найкрасивішої діорами відділу природи „Полісся” школярі зустрілися з одним із символів Різдва і Нового року – красунею-ялинкою. Працівники музею розповіли дітям, як це вічнозелене деревце прийшло у наш дім і стало окрасою улюблених свят малечі усього світу, а також історії про найпопулярніші ялинкові прикраси та про їх символіку. Разом із Зимою школярі прикрасили різдвяну красуню і дізналися, як лісники захищають посадки ялинок, сосонок, ялиць від самовільних рубок.
Маленькі відвідувачі почули цікаву розповідь про те, чому дітям різних країн різдвяні й новорічні подарунки приносять різні персонажі – Святий Миколай, Санта Клаус, Дід Мороз.
На завершення казкової подорожі діти із захопленням познайомилися із старовинними українськими символами та атрибутами Різдва та Нового року – дідухами, зірками, „павуками”, ляльковими вертепами, шопками, масками щедрувальників.

Фото Л.Максимова більше тут
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 551 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2