Головна » 2013 » Лютий » 8 » У Волинському краєзнавчому музеї експонується фотовиставка з Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника.

У Волинському краєзнавчому музеї експонується фотовиставка «Застигла в часі мить» з колекції Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника.
   На виставці представлені 50 фотолистівок кінця XIX – 50-их років XX ст. із зображенням культових споруд, навчальних закладів, вулиць та мешканців міста, а саме: «Кременець. Богоявленський монастир. Фото кін. XIX – поч. XX ст.», «Кременець. Залізничний вокзал. Фото поч. XX ст.», «Кременець. Костел колишнього єзуїтського монастиря. Фотолистівка. 30-ті рр. XXст.», «Кременець. Миколаївський собор. Фотолистівка. 30-ті рр. XXст.», «Кременець. Вулиця Широка. Фото 30-ті рр. XX ст.», «Кременець. Середмістя. Фото 30-х рр. XX ст.», «Кременець. Будинки-Близнята. Фото 30-х рр. XX ст.», «Кременець. Мадонна на тлі Замкової гори. Фото 30-х рр. XX ст.», «Кременець. Сільськогосподарський технікум. Фото 50-х рр. XX ст.» та ін.
   Експонування виставки свідчить про довготривалу та плідну співпрацю Волинського краєзнавчого музею та Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника.
   Виставка буде експонуватись протягом лютого – березня 2013 року у дні роботи музею.

Фото Л. Максимова
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 570 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4