Головна » 2019 » January » 7 » У Волинському краєзнавчому музеї діє виставка «Різдвяно-новорічні свята на Волині» (ФОТО, ВІДЕО)

Волинський краєзнавчий музей запрошує лучан та гостей міста відвідати виставку «Різдвяно-новорічні свята на Волині».

На ній демонструються головні атрибути зимових свят: дідухи, зірки, павуки, шопки, маски ряджених.

Виставку можна оглянути самостійно або замовити екскурсію, на якій ви дізнатися про маловідомі факти та обряди святкування різдвяно-новорічних свят наших предків.

Фото Л. Максимова

Відео UA: Волинь:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 714 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.5/8