Головна » 2019 » Березень » 5 » У Волинському краєзнавчому музеї діє програма «Музей іде до школи»
У Волинському краєзнавчому музеї діє програма «Музей іде до школи»

Музейні пересувні фотодокументальні виставки з екскурсійним обслуговуванням вже експонувались у школах міста Луцька:

- виставка «Герої не вмирають» (пам’яті Небесної Сотні) у гімназії № 21 імені Михайла Кравчука;

- виставка «Леся Українка і Волинь» у Луцькій загальноосвітній школі I-III ст. № 17, Луцькій загальноосвітній школі I-III ст. № 19, Луцькому навчально-виховному комплексу № 26.

Адміністрація Волинського краєзнавчого музею щиро дякує цим учбовим закладам. А також запрошує до співпраці усі навчальні заклади міста Луцька.

Замовлення приймаються за тел. 24-75-82 (відділ науково-освітньої роботи).

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 23 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1