Головна » 2012 » Листопад » 12 » У вiддiлi природи Волинського краєзнавчого музею відбувся дитячий ранок ,,День Синички”.
12 листопада 2012 року у вiддiлі природи Волинського краєзнавчого музею відбувся дитячий ранок „День Синички” в рамках проведення екологічної акції „Зустріч зимуючих птахів”. Мета цього заходу – ознайомлення школярів із осілими і зимуючими птахами волинського краю, правилами підгодівлі птахів взимку, виховання бережливого ставлення до живої природи, залучення дітей до посильних природоохоронних заходів. У цей день православна церква відмічає день пам’яті святого Зіновія, якого в народі називають Синичником. Саме у цю пору синички збираються у зграї і прилітають із лісів до осель людини. По їх прильоту прогнозували прихід холодів. Про користь, яку приносять ці веселі пташечки, говорить народна приказка „Буде більше синиць – буде менше гусениць”.
Учасники заходу, учні 2-Г класу Луцької НВК №9 здійснили захоплюючу мандрівку по відділу природи, прослухали цікаві історії про зимуючих птахів: синичок, дятла, сойку, грака, ворону, крука, сороку, щиглика, королька, сову, тетерука, рябчика, снігуря та ін. Під керівництвом працівників музею діти вивчили правила підгодівлі наших пернатих друзів, познайомились з їх гастрономічними уподобаннями, а також розвісили годівнички у музейному садку. На пам’ять про відвідування музею кожний юний еколог отримав пташечку-орігамі та пам’ятку „Чим годувати птахів взимку”.

Фото Л.Максимова
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 770 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3