Головна » 2013 » Червень » 5 » У відділі природи Волинського краєзнавчого музею провели екологічну годину до Всесвітнього дня охорони навколишнього природного середовища.
16:09
У відділі природи Волинського краєзнавчого музею провели екологічну годину до Всесвітнього дня охорони навколишнього природного середовища.
У відділі природи Волинського краєзнавчого музею провели екологічну годину до Всесвітнього дня охорони навколишнього природного середовища.
5 червня у відділі природи Волинського краєзнавчого музею відбулася екологічна година „Люби, бережи і знай свій рідний край” приурочена до Всесвітнього дня охорони навколишнього природного середовища. Рішення про його щорічне відзначення на міжнародному рівні було прийняте на Конференції Організації Об’єднаних Націй по охороні довкілля, яка відбулась у Стокгольмі 5 – 16 червня 1972 року. В Україні Всесвітній день охорони навколишнього природного середовища відзначається з 1973 року, тобто 40 років.Учасники заходу, вихованці дитячого садка № 17 міста Луцька, під керівництвом працівників відділу природи пройшли екологічною стежкою по експозиційних залах музею. Діти ознайомились із природоохоронними операціями, що проводяться в Україні впродовж календарного року: по охороні новорічних ялинок, підгодівлі птахів і звірів у зимовий період, зустріч птахів навесні, проведення місячників тиші у травні і червні, розчищення джерел та ін. Юні захисники природи переглянули слайд-фільм „Малятам про малят – звірят і пташенят”, дізналися про шкоду фактора турбування для живої природи. Маленькі екскурсанти познайомились також із багатствами волинських лісів, правилами відпочинку на природі та безпечного поводження з вогнем.

Дошкільнята перегорнули сторінки Червоної книги України, зустрілися із її „мешканцями” у експозиції відділу природи, з’ясували причини зменшення кількості багатьох представників волинської флори і фауни.

У програмі екологічного свята були віршовані вікторини, розвиваючі екологічні ігри, декламування віршів на природоохоронну тематику. Із літер, написаних на кольорових повітряних кульках, діти склали речення: ,,5 червня – Всесвітній день довкілля”.

Мета екологічної години ,,Люби, бережи і знай свій рідний край” – виховання бережливого ставлення до природи Волині, поваги до людей, чия професія – захист довкілля.


 
Фото Л.Максимова
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 756 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]