Головна » 2012 » Листопад » 16 » У Старовижівському краєзнавчому музеї відкрито виставку робіт майстрині Людмили Козачук.
16 листопада 2012 року у Старовижівському районному краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки робіт майстрині із с.Смідин Людмили Трифонівни Козачук під назвою „Душа, залюблена у рідний край”. На виставці представлено роботи виконані у цікавому стилі соломопластика – аплікації із соломки. Також експонуються ляльки-мотанки, створені із кольорових клаптів, полотна та сюжетні картини з тканини, з використанням цих оберегів. Виставлені також картини вишиті хрестиком у сучасному стилі.
Щиро запрошуємо всіх охочих відвідати виставку, яка буде діяти протягом листопада – грудня цього року.

Джерело: сайт Старовижівського району
Категорія: Старовижівський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 893 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0