Головна » 2013 » Жовтень » 30 » У Рокинівському музеї-скансені реставратори завершили зводити старовинну хату.
У Рокинівському музеї-скансені реставратори завершили зводити старовинну хату.
„Квітка!” – так кажуть будівельники, завершивши зводити дім. У Рокинівському музеї історії сільського господарства Волині-скансені квітку на старовинній хатині  встановили реставратори, ‒ повідомляє ВОДТРК.
Ми вже розповідали, що музейну експозицію просто неба „Козацький зимівник” поповнила унікальна пам’ятка народної архітектури. Цікавий для істориків і краєзнавців експонат – стародавню хату – перевезли торік із села Острів’я Шацького району. Науковці музею виявили її під час однієї з етнографічних експедицій, згодом будівлю демонтували і привезли в Рокині.
Тепер ця хата буде одним із найцікавіших екскурсійних об’єктів музею, адже у ній діятиме унікальний музей гончарства. Тут працюватимуть майстри і навчатимуть усіх охочих власноруч виготовити горнятко, макітру, або ж глечик.
Категорія: Рокинівський музей історії c/г Волині-скансен | Переглядів: 453 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
1 Захисник   (18.11.2013 00:48)
Для цього потрібні кошти