Головна » 2012 » Листопад » 14 » У Нововолинському історичному музеї знову демонструється виставка картин Олександра Вольського.
У Нововолинському народному музеї знову демонструється виставка картин Олександра Вольського, члена Національної спілки художників України. Для огляду представлені 23 роботи цієї відомої в нашому краї людини. На них зображені шахти №№2,3,4,5,8, будівництво заводу спеціального технологічного обладнання, асфальтовий завод, міські пейзажі, дуже зворушливі роботи „До Сибіру”, „З оточення”, „Збирачі колосків”.
Автор – уродженець села Свидники ,що на Ковельщині. А з 1957 троку – мешканець Нововолинська. Художником-оформлювачем трудився за покликанням.
Він умів виразити стан своєї душі не лише на полотнах, а й у віршах, котрі не залишають байдужим, а ознайомитися з ними можна в збірочці поезій „Шукаю папороті цвіт”.
Марія КОРНИЛЮК
Джерело: сайт Нововолинської міської ради, 14.11.2012
Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 647 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0