Головна » 2012 » Грудень » 4 » У Нововолинському історичному музеї відкрито виставку художника Віталія Манойла.
4 грудня 2012 року у Нововолинському міському історичному музеї відбулося урочисте відкриття персональної виставки художника із Жовтневого Віталія Манойла „Чуття і мислі прагнуть висоти”. На захід завітали представники міської влади, друзі, колеги по пензлю.
Майже 30 картин із творчого доробку представив художник на свою другу виставку, яка експонувалася в міському музеї.
Світлана Груй, начальник відділу з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю, мовила, що картини митця – це і талант художника, і його душа.
Віталій Миколайович зізнається, що малює з дитинства. Окрім цього займається іконописом і розписом храмів.
Святковий настрій винуватцю торжества і гостям, які прийшли на захід, дарували аматори сцени.

Джерело: сайт Нововолинської міської ради, 4.12.2012
Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 628 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0