Головна » 2012 » Травень » 23 » У Нововолинському історичному музеї відкрили виставку вишитих робіт Віктора Волинця.
У Нововолинському історичному музеї урочисто відкрили виставку вишитих робіт Віктора Волинця „Крізь вушко голки долю переллю”. Так сталося, що сьогодні він в інвалідному візку. До цього 20 років  віддав роботі у правоохоронних органах, пройшов нелегкі дороги Афганістану. Проте не падає духом. Знайшов собі заняття для душі. Сьогодні у музеї вперше представлено понад сорок творчих доробків різної тематики: ті, що передають красу навколишнього світу, дитячі й картини  духовного спрямування, рушники, які вишивав на щастя і долю своїм донечкам. Віктор Волинець каже, що почав вишивати ще в дитинстві, а як життя посадило у візок, взявся за голку знову.
На урочисте відкриття виставки прийшли представники міської влади, колеги по роботі, рідні та близькі Віктора Волинця.
Світлана Груй, начальник відділу з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю міськвиконкому, сказала: „У вишиванках стільки тепла, добра і любові, що від цього відчуваєш радість і в своїй душі”. Педагог вищого професійного училища відзначила, що для вихованців їхнього навчального закладу, де навчають професії кравця-вишивальника, є на кого рівнятися. Представлені роботи – це для них взірець таланту українського народу. Усі присутні дякували, що своїм внутрішнім світом Віктор Волинець ділиться з людьми, даючи можливість милуватися його витворами мистецтва.

Джерело: сайт Нововолинської міської ради, 23 травня 2012
Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 583 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0