Головна » 2012 » Червень » 11 » У Нововолинському історичному музеї відбувся захід з нагоди 120 річниці з дня народження Арсена Річинського.
11 червня 2012 року в історичному музеї міста Нововолинська відбувся захід з нагоди 120 річниці з дня народження громадського діяча, культуролога, релігієзнавця Арсена Річинського, у якому взяли участь представники громадських організацій.
Присутні дізналися про життєвий та творчий шлях Арсена Річинського, який залишив по собі слід в історії Волинського краю як лікар, релігієзнавець, краєзнавець і письменник, церковний композитор і громадський діяч. Чимало матеріалів про нього систематизовано у міському історичному музеї.

Джерело: сайт Нововолинської міської ради
Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 598 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0