Головна » 2013 » Січень » 29 » У Нововолинському історичному музеї відбувся захід, присвячений пам’яті Героїв Крут.
29 січня 2013 року в Нововолинському міському історичному музеї відбувся захід „І слава їхня невмируща, ятрить крізь відстані і час”, присвячений пам’яті Героїв Крут. У ньому взяли участь старшокласники ЗОШ №4, громадськість Нововолинська.
Надія Войтюк, директор музею, здійснила екскурс в минуле, розповіла про Січових Стрільців, про подвиг студентства під Крутами. Запаливши свічки, учасники заходу вшанували пам’ять Героїв Крут хвилиною мовчання.
Розповіді про мужність і героїзм, незламність духу молодих людей, які поклали своє життя на вівтар української державності, не залишили байдужими тих, хто був присутній у залі.
У рамках заходу присутні переглянули літературну виставку, яку влаштували працівники музею.

Джерело: сайт Нововолинської міської ради, 29.01.2013
Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 591 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2