Головна » 2017 » November » 29 » У музеї нагородили переможців конкурсу творчих робіт «Волинь – моя Батьківщина, а Цуманська пуща – її перлина»

У приміщенні КП «Ківерцівського районного краєзнавчого музею», 29 листопада, відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу «ВОЛИНЬ – МОЯ БАТЬКІВЩИНА, А ЦУМАНСЬКА ПУЩА – ЇЇ ПЕРЛИНА». Дітей привітав директор КНПП «Цуманська пуща» І.С.Квач, працівники відділу еколого-освітньої та рекреаційної роботи та відділу відтворення і збереження рослинного та тваринного світу, також приєдналися до заходу і працівники музею, на чолі з директором С.В.Войчиком.

Окремо конкурсанти отримали подарунки від об’єднання «Самопоміч», які стали спонсорами мистецького конкурсу.

Для всіх присутніх подарунком стали виступи учнів Ківерцівської музичної школи.

Дякуємо всі учасникам, вчителям-керівникам та спонсорам за плідну співпрацю!

Джерело: Ківерцівський краєзнавчий музей

Категорія: Ківерцівський районний краєзнавчий музей | Переглядів: 613 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/4