Головна » 2013 » Грудень » 23 » У музеї – гостина у Зимоньки-Зими.
У музеї – гостина у Зимоньки-Зими.
Напередодні різдвяно-новорічних свят відділ природи Волинського краєзнавчого музею розпочав проведення екскурсії-казки «Гостина у Зимоньки-Зими» із циклу «Чарівні пори року». Першими музейний захід відвідали учні молодших класів Луцької гімназії № 21 і ЗОШ № 3.

Учні здійснили захоплюючу подорож залами музею із казковою гостею – Зимою, познайомились із життям природи у холодну пору року, дізнались чимало цікавого про зимівлю тварин і про те, як люди допомагають звірям і птахам вижити в голодний і холодний період. Юні екскурсанти взяли участь у пізнавальних іграх «Що у дерева є завжди?» і «Навіщо взимку сніг?».

Біля найкрасивішої діорами відділу природи «Полісся» школярі зустрілися з одним із символів Різдва і Нового року – красунею-ялинкою. Працівники музею розповіли дітям, як це вічнозелене деревце прийшло у наш дім і стало окрасою улюблених свят малечі всього світу, а також історії про найпопулярніші ялинкові прикраси та про їх символіку. Разом із Зимою школярі прикрасили різдвяну красуню і дізналися, як лісники захищають посадки ялинок, сосонок, ялиць від самовільних рубок.

Маленькі відвідувачі почули цікаву розповідь про те, чому дітям різних країн різдвяні й новорічні подарунки приносять різні персонажі – Святий Миколай, Санта-Клаус, Дід Мороз.

На завершення казкової подорожі діти познайомилися із старовинними українськими символами та атрибутами Різдва та Нового року – дідухами, зірками, «павуками».

Фото Л.Максимова
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 447 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2