Головна » 2012 » Липень » 5 » У Луцьку ніяк не почнуть реконструкцію Художнього музею.
У Луцьку ніяк не почнуть реконструкцію Художнього музею.
Початок реконструкції Художнього музею у Луцьку затягується: чиновники пояснюють затримку необхідністю провести тендер на визначення підрядника, який виконуватиме реставраційно-ремонтні роботи.
Про це пише газета «Луцький замок» від 5 липня.
За словами заступника начальника головного управління містобудування, архітектури і ЖКГ ОДА Михайла Харка, тендер оголосили на 5 липня, та ще мине час на підбиття підсумків конкурсу та їх оприлюднення.
На думку посадовця, реально обіцяна реконструкція може стартувати у серпні, а виділені кошти будуть освоєні за 3-4 місяці.
Тим часом, як кажуть самі співробітники музею, заклад сидить на валізах. Постійну експозицію тимчасово демонтували, про що сповіщає гостей музейний сайт, однак демонструються виставки народно-прикладного мистецтва і картин луцького художника Валентина Кирилкова.
Нагадаємо, у квітні 2012-го голова Волинської ОДА Борис Клімчук розповідав, що цьогоріч Волинь отримає майже 15 мільйонів гривень на відновлення історичних пам’яток.
З цієї суми 2,7 мільйона передбачені на реконструкцію шляхетського будинку в Луцькому замку.

Джерело: сайт ВолиньPost, 5.07.2012
Категорія: Художній музей | Переглядів: 557 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0