Головна » 2013 » Грудень » 16 » У Луцьку на базі виставки-музею вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.
У Луцьку відбулися заходи, присвячені вшануванню учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. На базі виставки-музею пожежно-рятувальної служби відбулася тематична зустріч «Чорнобиль залишиться у нашій пам’яті», з ліквідаторами зустрілися працівники У ДСНС України у Волинській області та вихованці гуртків Луцького палацу учнівської молоді.

Волинські пожежні-ліквідатори Андрій Сасовський, Юрій Яницький, Валерій Демчук, Олександр Голубюк, Петро Сватко та Андрій Мазур, які брали участь у ліквідації найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, спілкувалися із дітьми. Для них члени гуртка «Ми – лучани» і вокального гуртка «Лісова пісня» під керівництвом Любові Дідик, Олександра Киричука розповіли про чорнобильську трагедію, а на закінчення заспівали для ліквідаторів пісень та многії літа.

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 524 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0