Головна » 2012 » Листопад » 25 » У Любомльському краєзнавчому музеї вручили ювілейні медалі „70 років Української Повстанської Армії”.
25 листопада 2012 року у приміщені Любомльського краєзнавчого музею відбулось урочисте нагородження медалями до 70-річчя утворення УПА.
Пам'ятну ювілейну медаль "70 років Української Повстанської Армії" отримали: господарчий сотні "Чумака" Анатолій Дроздович ("Гринько"), місто Любомль; в'язень совєцьких концтаборів Володимир Мельничук, село Руда, Любомльський район; учасник Норильського повстання Сергій Піддубенець, с.Полапи, Любомльський район; голова Любомльського братства вояків УПА, директор краєзнавчого музею Олександр Остапюк. Також медаллю було нагороджено Любомльську районну організацію ВО "Свобода". Нагороду отримав керівник районної організації "Свободи" Микола Сушик.
Після нагородження ветерани згадували події 70-річної давності й зазначали, що боротьбу ще не завершено. Микола Сушик наголосив, що партія і надалі підтримуватиме ветеранів і буде продовжувати справу, за яку вони воювали.
Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"
Категорія: Любомльський краєзнавчий музей | Переглядів: 545 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0