Головна » 2012 » Травень » 3 » У Любомльському краєзнавчому музеї відкрито виставку „Любомльщина – у трудових відзнаках і нагородах”.
3 травня 2012 року у Любомльському краєзнавчому музеї відкрито виставку «Любомльщина – у трудових відзнаках і нагородах», присвячена уродженцям та мешканцям Любомльського району, котрі були нагороджені високими нагородами СРСР та України. За період Радянського Союзу державними нагородами пошановано більше 900 жителів Любомльщини. Серед удостоєних найвищого державного звання Героя Соціалістичної Праці – четверо уродженців Любомльського району; Н.М.Ужвіій, А.Я.Солодуха, П.Є.Гіль, В.Д.Старенько. Найвищою державною відзнакою – орденом Леніна – нагороджено 15 передовиків району. Велика кількість передовиків виробництва відзначена медалями «За доблесну працю в ознаменування 100-річчя з дня народження В. Леніна» і «Ветеран праці». За 20 років Незалежної України ордени та медалі за трудові заслуги перед країною вручено 11 нашим землякам. Крім того, звання «Матір - героїня» удостоєні 518 матерів. На урочистому відкритті були присутні голова РДА Олександр Дзядук, міський голова Анатолій Гірикович, начальник відділу культури та туризму Володимир Дячук, в. о. начальника Любомльського РВУМВС у Волинській області Василь Пазин.

Джерело: сайт Любомльського району, 05-05-2012
Категорія: Любомльський краєзнавчий музей | Переглядів: 702 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0