Головна » 2013 » Серпень » 9 » У Любомльському краєзнавчому музеї відкрилась виставка ікон ІІІ Міжнародного пленеру іконопису.
Мешканці Любомля можуть захоплюватися іконами, написаними під час III Міжнародного пленеру іконопису «Святі Волині». Урочисте відкриття виставки відбулося 9 серпня 2013 року.
На відкритті виставки були присутні представники римо-католицької і православної церкви, представники органів місцевої влади, художники, місцеві поляки, журналісти. Прибула чисельна група молоді з Польщі, яка впорядковує навколишні польські цвинтарі. Консульство представляв консул Кшиштоф Савіцкі.

Любомль є наступним місцем, де виставляються роботи учасників міжнародного пленеру іконопису у Замлинні. У цьогорічному пленері взяло участь понад 20 творців з Польщі і України.

Пленер відбувся під патронатом Беати Бживчи – Генерального Консула Республіки Польща в Луцьку, єпископа Станіслава Широкорадюка – апостольського адміністратора Луцької дієцезії Римсько-Католицької Церкви та єпископа Йосафата Говери – Луцького екзарха Української Греко-Католицької Церкви.
Пленер є результатом вдалої співпраці Генерального Консульства РП в Луцьку, духовенства католицької і православної церкви, громадських організацій, творчих кіл з Польщі і України та Волинської облдержадміністрації. Спільне творення сакрального мистецтва та попленерні виставки дають нагоду встановлення культурного діалогу, обміну думками і творчим досвідом та знайомства з релігійним наповненням сакрального мистецтва.
Завдяки фінансовій підтримці Волинської облдержадміністрації після кожного пленеру видається каталог.

Категорія: Любомльський краєзнавчий музей | Переглядів: 478 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1