Головна » 2012 » Липень » 4 » У Литві відбулося відкриття виставки історичних портретів із музеїв Львова та Луцька.
4 липня 2012 року у Вільнюській картинній галереї (Литва) відбулося відкриття міжнародної виставки „Портрети великих князів і вельмож Литовських із українських музеїв”. На ній експонуються 86 портретів Великих князів Литовських, королів Польщі, ієрархів церкви, інших високопосадовців та членів їхніх родин, що були створені у XVI-XІX століттях і зберігалися у фондах п’яти найбільших музеїв України та Литви. Зокрема, на виставці представлені експонати із Львівської національної галереї мистецтв, Львівського історичного музею та вісім творів з фондової колекції Волинського краєзнавчого музею.
На церемонії відкриття виставки з вітальним словом виступили Міністр культури України М.Кулиняк і Міністр культури Литви А.Гєлунас. У заході взяли участь представники дипкорпусу, урядових, політичних, бізнесових, культурно-мистецьких і громадських кіл Литви, керівники провідних українських музеїв, а також представники української діаспори. Волинь у Литві представляли директор Волинського краєзнавчого музею А.Силюк та заступник начальника управління культури і туризму облдержадміністрації В.Дмитрук.
     Відкриття міжнародної виставки „Портрети великих князів і вельмож Литовських із українських музеїв” стало важливою іміджевою подією української культури в Литовській Республіці.
Виставка у Вільнюсі триватиме до 28 жовтня.

Фото тут.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 525 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0