Головна » 2012 » Грудень » 18 » У Ковельському музеї відкрилася персональна виставка Роберта Брагінського (ВІДЕО).
У виставковій залі Ковельського історичного музею відкрилась персональна виставка картин закарпатського художника Роберта Брагінського. Вперше з його роботами ковельчани познайомились влітку під час благодійної виставки сучасних українських майстрів пензля. Нинішня експозиція дає можливість більш ширше дізнатися про творчість молодшого представника відомої не лише в Україні династії художників Брагінських.
Міські мотиви рідного Мукачева та неповторні краєвиди Венеції і Парижу. Краса і велич незайманої природи та сміливі фантазії в стилі абстракціонізму. Творчість молодого закарпатського художника Роберта Брагінського привертає увагу своєю жанровою різноманітністю та довершеністю стилю.
Сам художник починав малювати в Мукачевській дитячій художній школі. Навчався в Ужгородському коледжі мистецтв та Закарпатському художньому інституті. Помітний вплив на його творчість має батько – відомий майстер живопису Артур Брагінський, твори якого експонуються у різних галереях світу.  Для самого Роберта Брагінського – це перша персональна виставка. І новий поштовх для подальшої творчості, секретами якої художник залюбки ділиться з колегами по цеху. Ось і у Ковелі Роберт Брагінський провів майстер-клас для місцевих художників та учнів художньої школи.
Окремі роботи Роберта Брагінського ковельчани вже мали змогу побачити влітку, на виставці картин сучасних українських художників з приватної колекції Наталії Дуброви та її чоловіка Олександра. Під патронатом колекціонерів відбувся і нинішній показ робіт художника.
Вже в перший день нову експозицію картинної галереї відвідали десятки ковельчан. А загалом персональну виставку картин Роберта Брагінського можна буде оглянути до 28 грудня.

Джерело: сайт Волинської ОДТРК, 18.12.2012
Категорія: Ковельський історичний музей | Переглядів: 580 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1