Головна » 2013 » Березень » 15 » У Колодяжненському музеї Лесі Українки діє виставка художника Володимира Магінського.
    У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки діє виставка художника-реставратора I категорії станкового темперного та олійного малярства Володимира Магінського (м.Львів).

Художник працює в галузях станкового темперного та олійного малярства, монументально-декоративного мистецтва, реставрації темперного та олійного живопису, художник-реставратор.

Особливу увагу привертають портрети роботи Володимера Магінського. Вони відображають певний етап творчої самоідентифікації автора. Відвідувачам зігріває душу любов митця до всього навколишнього. Він зворушливо зображає квіти («Мальви» «Троянди», «Півники»), поетизує жіночу красу у полотнах «Мистецтвознавець Ірина», емоційно пише міські пейзажі («Андріївський узвіз», «Ранок», «Відлига»,), наповнені світлом. Володимир Магінський – учасник персональних, всесоюзних, республіканських, регіональних та обласних виставок. Твори митця зберігаються в музеях США, Росії, Польщі, Чехії, Ізраіля, України та у приватних колекціях.

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 706 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0