Головна » 2015 » October » 2 » У Ківерцівському музеї відбулося відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана у Ківерцівському районному краєзнавчому музеї була організована та проведена тематична зустріч «Літа минули, щоб мудрістю стати…» для поважних людей нашого міста – Марії Туровської, Ганни Кулачек, Галини Парафенюк, Маргарити Федорової, Марії Сільванюк, Тетяни Прошкіної, Марії Біскуп, Катерини Кулик, Євгенія Приймака, Марії Кохлефер, Петра Юшковця, Дарії Суліми, Марії Фесюк, Марії Фик, Галини Ляшук, Надії Симчук, Софії Кутень, Віри Онищук.

Присутні приймали вітання від колег поважного віку з хору ветеранів “Оберіг” районного будинку культури ім. М.П.Ковальова, які під бурхливі оплески виконали чудові музичні твори, голови районної державної адміністрації Валерія Ткачука, голови районної ради Андрія Киричука, першого заступника голови районної державної адміністрації Юліана Таранчука, заступника голови районної державної адміністрації Сергія Третяка, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Валентини Розум, генерального директора КЗ “Ківерцівське РТМО” Михайла Слижука, начальника управління Пенсійного фонду в районі Миколи Калиша, начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації Галини Слатініної. Подякою голів районної державної адміністрації та районної ради за багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня людей похилого віку нагороджено Марію Туровську.

Під час проведення цього заходу учасники мали змогу обмінятися своїми спогадами та проблемними питаннями сьогодення – пільгового проїзду у приміських маршрутках та цін на ліки. На прохання присутніх Галина Слатініна виконала пісню про матір на слова Бориса Олійника та музику Ігоря Поклада.

Чудову оглядову екскурсію провів директор комунального підприємства “Ківерцівський районний краєзнавчий музей” Степан Войчик. Познайомив присутніх з експозиціями, фотографіями, особистими речами бійців, документів історії рідного краю, предметами ужитку, виставками місцевих умільців, та ін.

На добру згадку про “домашній”, теплий і такий корисний захід запрошені та виступаючі отримали подарунки.

Джерело: Ківерцівська райдержадміністрація

Категорія: Ківерцівський районний краєзнавчий музей | Переглядів: 845 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1