Головна » 2013 » Лютий » 1 » У Ківерцівському музеї проведено „круглий стіл” з ветеранами до 69-ї річниці визволення міста Ківерці.
1 лютого 2013 року в рамках відзначення 69-ї річниці визволення міста Ківерці від фашистських загарбників на Меморіалі Слави у міському парку відбулось покладання квітів до Вічного вогню.
Участь у покладанні квітів взяли голова Ківерцівської районної ради Михайло Марчук, голова районної державної адміністрації Зіновій Колісник, працівники апаратів районної ради та адміністрації, керівники комунальних установ міста, ветерани.
Після покладання квітів учасників урочистостей вітали у Ківерцівському районному краєзнавчому музеї, де на честь свята було організовано „круглий стіл” з ветеранами, показ слайдів, присвячених темі визволення району, презентацію зразків вогнепальної зброї, мундирів та інших матеріалів, яку підготували учасники військово-історичної групи „Азимут”.
На завершення учасники художньої самодіяльності районного будинку культури ім. М.П.Ковальова представили увазі присутніх уривок з твору Б.Васильєва „А зорі тут тихі..” у власному виконанні.

Джерело: сайт Ківерцівської районної ради, 01.02.2013
Категорія: Ківерцівський районний краєзнавчий музей | Переглядів: 561 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1