Головна » 2012 » Грудень » 4 » У Ківерцівському краєзнавчому музеї хочуть відкрити виставку про УПА.
У Ківерцівському краєзнавчому музеї хочуть відкрити виставку про УПА.
У Ківерцівському краєзнавчому музеї відкриють виставку про Українську Повстанську Армію. Волинян закликають допомогти матеріалами та інформацією. Про це йдеться у повідомленні на сайті «Ківерці. Неформатний сайт міста».
Так, місцевий осередок ВО «Свобода» закликає волинян допомогти у створенні при Ківерцівському краєзнавчому музеї окремої експозиції, присвяченої боротьбі УПА.
Зокрема у заяві йдеться про те, що цього року відзначається 70-річчя створення УПА, яка стала унікальним явищем в сучасній історії визвольних змагань. «Армія, яка майже десятиліття боролася з фашистськими і совітськими окупантами без сторонньої допомоги, розраховуючи лише на підтримку власного народу, і не скорилася», - пишуть у «Свободі».
Тож, аби зберегти пам'ять про «Армію нескорених», волинян просять передати інформацію чи матеріали про діяльність УПА на території Ківерцівського району в місцевий краєзнавчий музей.

Джерело: Волинські новини, 4.12.2012
Категорія: Ківерцівський районний краєзнавчий музей | Переглядів: 576 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1