Головна » 2012 » Квітень » 27 » У Художньому музеї у Луцьку пройшли „Поетичні читання Остапа Сливинського”.
У Художньому музеї у Луцьку пройшли „Поетичні читання Остапа Сливинського”.
27 квітня 2012 року в будівлі повітової канцелярії ХVІІ-ХVІІІ століття, у Художньому музеї м.Луцька, лучанам та шанувальникам мистецтва була унікальна змога почути поетичні тексти Остапа Сливинського у вкрай харизматичному авторському виконанні, поспілкуватися про європейську культуру, насолодитися мистецтвом українського слова, послухати музику, поринути у витончену естетику.
Цей талановитий український письменник народився 1978 року. Живе у Львові. Автор поетичних книжок «Жертвоприношення великої риби»  (1998), «Полуднева лінія» (2004), «М’яч у пітьмі» (2008). Вірші та есеїстка друкувалися в часописах «Сучасність», «Четвер», «Кур’єр Кривбасу», «Потяг 76», «ШО», «Новинар», «Український журнал», газетах «Дзеркало тижня», «Поступ», «Коментар», альманахах та антологіях. Поезії та критичні тексти перекладені 11-ма мовами світу. Є співупорядником та перекладачем Антології сучасної української та білоруської поезії «Звязокрозрив / Сувязьразрыу» (2006). Перекладає з польської, болгарської, македонської, англійської, білоруської мов (за переклад книги А. Cтасюка «Дорогою на Бабадаг» (2007) отримав премію Посольства Польщі в Україні за найкращий переклад року).
Брав участь у багатьох літературних подіях в Україні та за кордоном, серед яких: фестиваль «Teraz Ukraina» (Польща, 2005), Лейпзицький міжнародний книжковий ярмарок (Німеччина, 2007), фестивалі «Поетична весна» (Литва, 2007), «Київські лаври» (2007), «Харківська барикада» (2007), «Молода Україна: посередині окраїни» (Німеччина, 2008), «Література восени» (Австрія, 2008).
Протягом 2006-2007 років був координатором Міжнародного літературного фестивалю в рамках форуму видавців у Львові. В 2003 році отримав стипендію Міністра культури Польщі «Gaude Polonia», в 2007 році – стипендію літературного колоквіуму Берлін, у 2008-му був учасником літературної програми «Homines Urbani» (Краків). Останнім часом працює на перетині поезії і візуального мистецтва.

Слухати вірші в авторському виконанні тут
Категорія: Художній музей | Переглядів: 586 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0