Головна » 2012 » Червень » 7 » У Художньому музеї міста Луцька відкрито виставку творів народного мистецтва Волині „Сяйво минувшини”.
Виставка творів народного мистецтва Волині „Сяйво минувшини”, відкрита 7 червня 2012 року в Художньому музеї міста Луцька, – це проект збудований за принципом інсталяції. Його мета – передати колорит національних традицій, відобразивши минувшину, продемонструвати як вона відображена в творах сучасних майстрів. Кожен предмет експозиції доповнює один одного, об’єднуючись в яскраву композицію, що буквально струменить барвами, звучить мелосом волинського мистецтва. Це речі невідомих митців ХХ століття. Поряд із ними – вишивання, лозоплетіння, обробка деревини, писанкарство, ткацтво, витинанки, гончарство, сьогодення набуває особливого змісту. Нерозривність часової смуги, зв’язок поколінь легко прочитуються як одне із завдань виставки.
Виставка „Сяйво минувшини” продовжує традицію побудови подібних експозицій, започатковану творчою групою Волинського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва та Художнього музею – відділу Волинського краєзнавчого музею ще у 1998 році. Нині до цієї групи приєднались працівники Обласного науково-методичного центру культури. Злагоджена праця, інтелект, творчий досвід кожного зреалізувалася у блискучих результатах.
Протягом туристичного сезону волиняни та гості Луцька будуть мати змогу ознайомитись із цією роботою.
Фото Л.Максимова тут.
Категорія: Художній музей | Переглядів: 613 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2