Головна » 2012 » Квітень » 18 » У 2012 році будуть проведені ремонтно-реставраційні роботи у приміщеннях Художнього музею у Луцьку та музею І.Ф.Стравінського в Устилузі.
   Цьогоріч на відновлення пам’яток історії волинського краю держава виділила 15 млн грн. Про це голова облдержадміністрації Борис Клімчук  поінформував журналістів на брифінгу на тему: „Державні капітальні інвестиції у розвиток Волині та збереження її історичної спадщини після внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2012 рік”.
   Борис Клімчук повідомив, що за ці кошти заплановано провести  ремонтно-реставраційні роботи в таких історичних спорудах: пам’ятка архітектури Х-ХІV ст. земляні вали замку в м.Володимир-Волинський (кошторисна вартість – 6 млн грн); пам’ятка архітектури місцевого значення – будинок І.Ф.Стравінського в м.Устилуг Володимир-Волинського району ( кошторисна вартість – 2,5 млн грн);  пам’ятка архітектури національного значення дерев’яної Дмитрівської церкви 1567 р. в с.Гішин Ковельського району (кошторисна вартість – 1,9 млн грн); шляхетський будинок в Луцькому Замку,  (кошторисна вартість – 3,1 млн грн) та пам’ятка архітектури національного значення Покровської церкви в с.Піддубці Луцького району (кошторисна вартість – 1,9 млн грн).
   Нині розроблена проектно-кошторисна документація,  а проекти проходять експертизу.

Прес-служба Волинської облдержадміністрації

Категорія: Художній музей | Переглядів: 491 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0