Головна » 2013 » Грудень » 17 » ТВОРЧІСТЬ: у музеї життя у барвах.
ТВОРЧІСТЬ: у музеї життя у барвах.
Нещодавно у Музеї історії сільського господарства Волині-скансен була відкрита виставка творів Олександра Кузнєцова під назвою „Життя на вістрі пензля”, – пише „Волинь-нова”.
Майже три десятиліття свою життєву й творчу долю цей самодіяльний митець, який згодом виріс у чудового професіонала, єднає з дослідною станцією, що в селищі Рокині Луцького району. Він був оформлювачем науково-лабораторного корпусу, а також експозицій музею, який тільки розгортався на другому поверсі Будинку культури. Тут його ідеї, творчі задуми, рівний шрифт текстів були втілені умілими руками в прекрасні художні форми, картини, макети і діорами.
Через полотна, що експонуються нині на виставці, Олександр передає поетичну чарівність рідних куточків, тремтливі плеса озер та річок, розбуджені вітром чи застиглі у спокої дерева, неповторні барви призахідного сонця. Побувавши на виставці, ви обов’язково проникнетеся настроями художника, впевнена зберігач фондів музею Ольга Рогова.
Категорія: Рокинівський музей історії c/г Волині-скансен | Переглядів: 446 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0