Головна » 2018 » November » 30 » Творчий вечір людей, які люблять життя таким, як воно є (ФОТО, ВІДЕО)
Творчий вечір людей, які люблять життя таким, як воно є (ФОТО, ВІДЕО)

29 листопада у Волинському краєзнавчому музеї відбувся творчий вечір «Люблю життя таким, як воно є…» з нагоди відзначення дня людей з інвалідністю.

Кожен день у житті людей з інвалідністю наповнений прагненням пристосуватися до самостійного життя у суспільстві, самовдосконалення, приносити радість собі і оточуючим. І не зважаючи на невдачі та смуток, надія на краще не залишає їх. Стало вже традицією кожного року до музейного заходу організовувати виставку робіт людей з інвалідністю. Цього року на виставці представлені роботи членів Горохівської територіальної первинної організації УТОСу.

На музейному заході виступили: Юрій Симончук – голова правління Волинської обласної організації Луцької МТПО УТОС Волинського обласного фонду «ЗІР»; Лідія Шумчук – директор Горохівської територіальної первинної організації УТОСу; члени Волинського обласного фонду «ЗІР».

Музичною сторінкою творчого вечора став концерт народного аматорського вокального ансамблю «Надія».

Фото Л. Максимова

Відео 12 канал:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 469 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1