Головна » 2015 » February » 24 » «Тут стежки бережуть Лесиних кроків відлуння» – районний семінар вчителів української мови та літератури у музеї

24 лютого 2015 року відділ освіти Ковельської райдержадміністрації, методичний кабінет, загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Колодяжне на базі Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки провели районний семінар вчителів української мови та літератури: «Тут стежки бережуть Лесиних кроків відлуння».

У конференц-залі музею вчитель української мови та літератури Тетяна Петрівна Москаленко разом з учнями провела заняття вільного спілкування на тему: «Не можеш ти своїм життям до себе дорівнятись», за драмою-феєрією «Лісова пісня». На якому розкрили тему, ідею, проблематику твору, його джерела, багатоплановість художнього змісту, ідейний зміст образів поеми. Були проведені вікторина: «Впізнай героя драми за цитатою», «Хто і про кого говорить?», «Мовна характеристика Мавки».

На закінчення учасники семінару обмінялися думка та враженнями за круглим столом та підбили підсумки.

Для гостей музею була проведена екскурсія «Колодяжне у житті і творчості Лесі Українки».

Джерело: Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 813 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3