Головна » 2015 » October » 13 » Тематичний захід у Нововолинському музеї до свята Покрови Пресвятої Богородиці (ФОТО, ВІДЕО)

Напередодні величного свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України у Нововолинському міському історичному музеї відбувся тематичний захід, на який були запрошені вояки Української Повстанської Армії, учасники АТО, учнівська молодь.

Про історію християнського свята розповів священник Свято – Михайлівської церкви Олексій Гольчук. Про боротьбу Української Повстанської Армії за самостійність України наголосив у своєму виступі    Як зазначила ведуча заходу Тетяна Марценюк, в усі часи захищати рідну землю було справою честі та гідності справжніх патріотів своєї країни, святим обов’язком кожного громадянина. І сьогодні мужні воїни боронять східні кордони рідної Батьківщини.

Спогадами про навчання на Рівненському полігоні та про участь в АТО поділився військовослужбовець Олександр Волохатий.

Під час заходу поіменно згадали усіх загиблих під час проведення антитерористичної операції нововолинців. Хвилиною мовчання вшанували їхню пам'ять.

Учнівська молодь зацікавлено слухала історії солдатів, задавала запитання і вітала зі святом.

Джерело: Нововолинська міська рада

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 1048 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0