Головна » 2013 » Березень » 18 » Міжнародний день музеїв 2013 – „Музеї (Пам’ять + Креативність) = Соціальний поступ”.
Шановні колеги!
Приєднуйтесь до проекту – Міжнародний день музеїв 2013:
«Музеї (Пам’ять + Креативність) = Соціальний поступ»

Щороку 18 травня відзначається Міжнародний день музеїв. Святкові заходи можуть тривати один день, вихідні або цілий тиждень. Головне, щоб їх суть відповідала принципу: «Музеї є важливим засобом культурного обміну, збагачення культур і розвитку взаєморозуміння, співпраці і світу між людьми».
Цього дня музеї, що беруть участь у святкуванні, реалізують заходи, пов'язані з головною темою свята. Міжнародний день музеїв також є прекрасною можливістю для музейних працівників зустрітися зі своєю постійною публікою в незвичних обставинах і залучити абсолютно нову аудиторію. І як результат – зайняти відведене їм місце в житті суспільства.
Оскільки з кожним роком цей день об'єднує навколо себе все більше країн і музеїв, а також для надання цілісності і єдності, кожного року пропонується загальна тема Міжнародного дня музеїв. На 2013 рік запропонована тема «Музеї (Пам’ять + Креативність) = Соціальний поступ». За словами генерального директора ІСОМ Жюльєна Анфрана, поєднання традиційної місії музеїв – зберігання – із плеканням креативності, необхідної для оновлення та зростання відвідуваності музеїв, і є тією еволюцією, якої прагнуть музеї, впевнені, що їхнє існування та робота здатні бути активним конструктивним чинником позитивних змін у суспільстві. Тема цьогорічного Дня музеїв, сформульована у вигляді своєрідного рівняння, об’єднує кілька концепцій, ключових для розуміння суті, ролі і завдань сучасного музею, підкреслює універсальність такої інституції, як музей, та його позитивний вплив на розвиток суспільства.
Щоб Міжнародний день музеїв відповідав своїм цілям, ІКОМ потрібна допомога самих музеїв, Ваша допомога! Саме Ви є посланцями Міжнародного дня музеїв. Саме Ви можете зробити цей день успішним, організовуючи і проводячи свої заходи.
Ваша програма Міжнародного дня музеїв 2013, може увійти до національної або регіональної програми.
Щороку ІКОМ створює постер до Міжнародного дня музеїв. Ви можете самостійно надрукувати постер Міжнародного дня музеїв у форматі А3 або А4 або ж замовити друк повнорозмірного плакату. На додаток до постера, підготовлений також інтернет-банер і листівки. У 2013 році завдяки Національному комітету постер, поштова листівка та банер перекладені на українську мову. Дивіться або скачуйте на сайті ІКОМ –
Створіть Ваш унікальний постер!!! ІКОМ створює версію постера з порожнім простором в лівому нижньому кутку, на якому Ви можете розмістити інформацію про Ваш музей, партнерів і заходів, які Ви плануєте провести.

Музейники!
Приєднаймося до міжнародної спільноти!
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 965 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2