Головна » 2011 » Жовтень » 2 » Свято у Затурцівському музеї з нагоди Дня вчителя.
Свято у Затурцівському музеї з нагоди Дня вчителя.
2 жовтня 2011 року в меморіальному музеї В’ячеслава Липинського відбулась урочистість з нагоди Дня вчителя.
На свято були запрошені ветерани освіти Затурцівської ЗОШ І-ІІІ ст. імені В.К.Липинського і Затурцівської допоміжної школи-інтернату.
Під час вечора-зустрічі педагогів привітали працівники музею – колишні випускники Затурцівської середньої школи – з професійним святом і вручили вчителям квіти. На святі виступили знані в області педагоги: Віра Федорівна Марковська, Галина Яківна Доскуч, Харитон Пилипович Сегейда, які поділились секретами не лише педагогічної майстерності, а й свого „учительського довголіття”. Бібліотекар Галина Людомирівна Ушакова натхненно прочитала свої вірші, присвячені рідній Затурцівській школі і вчителям.
Музичну сторіночку свята заповнив виступ гостей з Луцька: лауреата всеукраїнських і міжнародних співочих фестивалів, жіночого вокального тріо „Віра, Надія, Любов” товариства „Холмщина” у складі: Галини Савельєвої, Надії Поліщук і Тамари Михалевич, які виконали українські романси та жартівливі пісні. Спогадами про свою буремну юність поділилась лучанка, колишній викладач хорового диригування Луцького педагогічного училища Ніна Василівна Литвин.
Екскурсію експозиційними залами провів завідувач музею Віталій Кушнір.
Затурцівські педагоги поділились враженнями від музейної експозиції, висловили побажання і рекомендації щодо виставкової і лекційної діяльності. На пам’ять про теплу зустріч учителі подарували музею ікону і залишили зворушливі записи у  „Книзі відгуків”. Усі понад сорок учасників святкового заходу сфотографувались на згадку про хвилини приємного спілкування у Затурцівському Домі Муз.
Наталія Гатальська
Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 719 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0