Головна » 2013 » Грудень » 19 » Свято для наймолодших відвідувачів Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського.
19:34
Свято для наймолодших відвідувачів Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського.
Свято для наймолодших відвідувачів Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського.
19 грудня 2013 року у Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського було гамірно: сюди на зустріч з Миколаєм прибула старша група "Сонечко” місцевого дитячого садочка "Колосочок" під керівництвом своїх вихователів. На прохання підвезти шкільним автобусом діток до музею відгукнувся директор Затурцівської ЗОШ І-ІІІ ст. імені В.К.Липинського Михайло Кушнір.Спочатку юні гості поспілкувались в експозиційних залах з молодшим науковим співробітником музею Вірою Чопко, яка розповіла дітям, що таке музей, як себе поводити у ньому, та показала цікаві експонати: архаїчні предмети побуту, оригінальні знаряддя праці, старовинні меблі, друкарську машинку, чорнильниці і ручки з пером, дорожну валізу тощо.
Згодом ведучі заходу запросили діток до святково прибраної конференц-зали, де вони зустрілися з "Миколаєм” (у головній ролі – завідувач музею Віталій Кушнір) та "Ангелятком” (старшогрупниця садочка Настуся Бутовин).Діти натхненно читали віршики під керівництвом вихователя Олени Шелухи, майстерно виконували пісеньки під акомпанемент баяна (музичний керівник Тетяна Пташук). Потім "дідусь Миколай” запропонував подивитись на великому музейному екрані мультик "Чарівний горох”, а на завершення свята вручив солодкі гостинці.Захід організували члени осередку "Джерело” Всеукраїнського товариства "Просвіта” імені Тараса Шевченка, що функціонує при Затурцівському музеї.
Подібні заходи проводяться музеєм не вперше з метою залучення дітей і молоді до відвідування нашого закладу та загалом зацікавленням історією, краєзнавством та народнопобутовою культурою.
Наталя Гатальська,
провідний науковий співробітник
Затурцівського меморіального музею
В'ячеслава Липинського
Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 569 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]