Головна » 2012 » Серпень » 1 » СПІВРОБІТНИКАМИ ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО ІСТОРИЧНОГО МУЗЕЮ ВИДАНО ТУРИСТИЧНИЙ ПУТІВНИК „ЦЕРКВИ СТАРОДАВНЬОГО ВОЛОДИМИРА”.
У Всеукраїнському видавництві „Каменяр” у Львові вийшов у світ туристичний путівник „Церкви стародавнього Володимира”.
Його автори-упорядники – наукові співробітники Володимир-Волинського історичного музею Богдан Янович (автор ідеї і упорядник текстів) і Олексій Петрунін (автор фото, упорядник текстів).
Путівник оформлено у форматі книги, де на 122 сторінках подані науково-популярні нариси про існуючі та втрачені пам’ятки сакральної архітектури м. Володимира-Волинського.
Відкривається видання вітальним словом мера міста Петра Саганюка.
У книжці подана інформація для туристів чотирма мовами – українською, російською, польською та англійською, що дає можливість гостям з-за кордону довідатися про історію одного з найдавніших міст України.
Путівник гарно проілюстрований кольоровими світлинами. При підготовці видання упорядники користувалися матеріалами з фондів Володимир-Волинського історичного музею.
Редактор путівника – директор видавництва Дмитро Сапіга, дизайн – Роксолани Бедрій.
Книжка розповсюджена у провідних книгозбірнях держави – бібліотеці імені Вернадського, бібліотеці Верховної Ради України, Книжковій Палаті та ін.
Видання побачило світ за сприяння мера Володимира-Волинського Петра Даниловича Саганюка та засновника ПП „Укр-Петроль” Сергія Михайловича Ковальчука.

Джерело: Володимир-Волинський історичний музей
Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 623 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0