Головна » 2013 » Вересень » 23 » Школярі відвідали Маневицький музей.
Школярі відвідали Маневицький музей.
Активісти Маневицької РМГО «Батьківщина Молода» вирішили підтримати розпочату у Луцьку серію заходів, присвячених знайомству молоді із культурним надбанням Волинського краю. Тому 23 вересня 2013 року для учнів 9 класу Маневицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 було організовано екскурсію до Маневицького краєзнавчого музею.

Маневицький краєзнавчий музей був відкритий 5 листопада 1967 року і до 1992 року працював як відділ Волинського краєзнавчого музею. А вже починаючи із 1992 року є самостійним державним районним краєзнавчим музеєм.
Фондові зібрання в музеї налічують декілька тисяч оригінальних пам’яток матеріальної і духовної культури краю, речових і документальних джерел археології та природи, зразків образотворчого мистецтва, виробів народних умільців. Серед експонатів важливе місце приділяється етнографічним матеріалам, які дають можливість простежити особливості традиційно-побутової культури мешканців поліського краю. Знаряддя праці землеробства, тваринництва, вироби різноманітних народних промислів та ремесел, посуд, одяг, – яскраво і образно відтворюють повсякденне життя й заняття жителів Полісся минулих століть.
Також у Маневицькому краєзнавчому музеї постійно проводиться робота по створенню нових та вдосконаленню вже існуючих експозицій. Найбільше дітям сподобалась музейна експозиція просто неба, облаштовна на зразок поліського подвір’я (хата, клуня, віз, криниця, тин тощо), яка є доповненням стаціонарної експозиції музею.

Категорія: Маневицький краєзнавчий музей | Переглядів: 483 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0