Головна » 2013 » Жовтень » 8 » Школярі Луцька побували у музеях Волині.
Школярі Луцька побували у музеях Волині.
Для учнів 9-10 класів школи №17 міста Луцька організували екскурсійну поїздку відомими історичними місцями та музеями волинського краю. Школярі мали змогу не лише чути про героїчні події на уроках, а й побачити на власні очі та відчути своїми серцями. Екскурсію організували 5 жовтня за сприяння депутата Луцької міської ради Сергія Сівака, – повідомили у прес-службі Волинської обласної організації ВО «Свобода».
Насамперед школярі відвідали музей В’ячеслава Липинського в селі Затурці Локачинського району. Екскурсію для дітей провів директор затурцівського музею Віталій Кушнір. «До нас приїздять люди з Польщі, Канади, Білорусі, але, на жаль, ще мало маємо українців, для котрих, власне, все життя і працював В’ячеслав Липинський», – сказав він.

Наступним пунктом подорожі стало село Новий Загорів Локачинського району, де у вересні 1943 року 42 українські повстанці вели бій із німецькими загарбниками. За словами вчителя історії Старозагорівської середньої школи Ігоря Барана, «історія цієї землі настільки насичена історичними постатями та подіями, що треба лише братися за підручники для її вивчення».

Заключним пунктом екскурсійного круїзу стали відвідини Національного історико-меморіального комплексу «Поле Берестецької битви». Школярі переглянули експозицію музею, побували в Михайлівській церкві та місцевому монастирі святого Георгія Переможця.

Директор Берестечківського історичного музею Олег Дергай розповів та показав місце, де 300 козаків прикривали відхід українського війська на острові «Гайок», а також місце загибелі останнього козацького оборонця Івана Нечая – «Козацьку яму».
Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 467 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1