Головна » 2012 » Грудень » 20 » Шкільний навчальний клас-музей, присвячений життю та діяльності відомого математика Михайла Кравчука, відкрили у Луцьк.
У Луцькому НВК №26 відкрили спеціалізований клас-музей, присвячений відомому волинському математику Михайлу Пилиповичу Кравчуку. Доклав чимало зусиль, аби цей клас функціонував у стінах школи, і Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки.
У світі математичні формули нашого співвітчизника вважаються одними із найдосконаліших, якими активно користуються і школярі. Роман Шклярський – учасник та переможець багатьох математичних олімпіад. Він каже, що неодноразово користувався формулами Кравчука, і саме вони допомагали у перемозі.
Задум кабінету-музею 26-та школа виношувала майже 10 років. Експонати, презентовані у класі, різнопланові: від листів самого Михайла Кравчука до особистих фотографій та газетних публікацій. Тут можна дізнатися про його життя, напрацювання та стосунки із різними людьми.
Михайло Кравчук відомий не лише досягненнями у математиці. А ще й тим, що першим в Україні почав писати математичні праці українською мовою. Саме тому його називають поетом німого числа, лицарем математики та творцем музики чисел.

Джерело: сайт Волинської ОДТРК, 20.12.2012
Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 645 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1