Головна » 2019 » Квітень » 18 » «Щоб Земля дихала»
«Щоб Земля дихала»

В цьому році відділ екології Луцької міської ради разом із партнерами: міськими активістами, університетами, школами та Волинській обласній бібліотекою для юнацтва з 9 по 30 квітня втілює у Луцьку проект з екологічної грамотності «21 день сортування сміття».

17 квітня в рамках проекту у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва відбулась зустріч старшого наукового співробітника відділу природи Волинського краєзнавчого музею Оксани Гаврилюк «Щоб Земля дихала» з учнями ЗОШ №17 та студентами Волинського коледжу Національного університету харчових технологій. Вона змусила присутніх задуматися над екологічними викликами, шукати власні шляхи для покращення довкілля. Наша планета потопає в тоннах сміття і найдієвіший шлях для того, щоб врятувати її від забруднення пластиком та іншими матеріалами, що важко піддаються переробці – перестати продукувати величезну кількість сміття.

Рух Zero Waste (нуль відходів) закликає людей повністю відмовитися від відходів, та жити за певними принципами.

Корисним був майстер-клас з виготовлення підсвічників та підставок з пластикових пляшок від Катерини Дядюк. Виявилося, що пластикова пляшка – не тільки звичайне сміття, а й сировина для швидкого втілення креативних ідей.

Завершився захід переглядом авторського фільму Оксани Гаврилюк «Щоб Земля дихала». Виховуймо у собі дбайливе ставлення до природи та зробимо нашу планету чистою!

Джерело: Волинська обласна бібліотека для юнацтва

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 45 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0